Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
wersja tekstowa
           |             Pierwsze mobilne biletomaty w elbląskiej komunikacji            |             Od 1.04.2021 - korekty w rozkładzie jazdy linii nr 2, 3, 5            |             Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych 2021            |             Od 1.04.2021 - uruchomienie linii nr 18 (nowej linii "działkowej")            |             Od 1.03.2021 – korekty rozkładu jazdy na liniach nr 12, 13, 15, 17 i 24


Pierwsze mobilne biletomaty w elbląskiej komunikacji Od 1.04.2021 - korekty w rozkładzie jazdy linii nr 2, 3, 5 Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych 2021 Od 1.04.2021 - uruchomienie linii nr 18 (nowej linii "działkowej") Od 1.03.2021 – korekty rozkładu jazdy na liniach nr 12, 13, 15, 17 i 24

Bilety okresowe bez kolejek – przez sklep internetowy i w biletomatach

Zapraszamy do korzystania z wygodnych i nie wymagających stania w kolejce sposobów zakupu biletów okresowych oraz doładowań kart miejskich.

Sklep internetowy

Umożliwia zakup imiennych biletów okresowych łącznie z biletami semestralnymi oraz doładowanie elektronicznej portmonetki EKM, umożliwiającej wnoszenie opłat za jednorazowe przejazdy.

Płatności w sklepie internetowym realizowane są przez PayU. Szczegółowe informacje na temat sklepu internetowego znajdują się na stronie: https://iekm.zkm.elblag.com.pl

 

Biletomaty stacjonarne

Pierwsze w Elblągu biletomaty zostały umiejscowione:

  • Przy pętli autobusowej przy dworcu PKP/PKS
  • Przy parkingu SPP przy dworcu PKP
  • Na przystanku tramwajowym Grunwaldzka/dworzec

W biletomatach oprócz biletów jednorazowych można zakupić wszystkie rodzaje biletów okresowych oraz doładować elektroniczną portmonetkę EKM.

Urządzenia przyjmują płatności bezgotówkowe (karty płatnicze)  oraz gotówkowe (bilon oraz banknoty) i wydają resztę. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące obsługi urządzenia oraz transakcji są wyświetlane na ekranie biletomatu.